آشتی با خشم و مدیریت پرخاشگری

آشتی با خشم و مدیریت پرخاشگری

13 فایل آموزشی | 90 دقیقه محتوا
299,000 تومان
آشتی با خشم
 • نشان کردن
 • اشتراک گذاری
 • اساتید و مدرسان
 • فایل ها
 • نظرات کاربران

با خشم خودتان آشتی کنید.

خشم، یک هیجان پرکاربرد است که باعث می شود ما در برابر حوادث و آسیب های بیرونی واکنش نشان دهیم. همه انسان ها عصبانی می شوند و عصبانی شدن یکی از ویژگی های انسان است. در واقع انسان سالم هیجان های مختلفی مانند خشم، غم، شادی و ترس را در طول زندگی تجربه می کند. بنابراین از نظر علمی، عبارت هایی مانند «مدیریت خشم» یا «کنترل خشم»، درست و کاربردی نیستند.

 

ما نباید خشم خودمان را کنترل کنیم.

شاید این جمله به نظر شما عجیب به نظر برسد. ما واقعا خشممان را نباید کنترل کنیم. بلکه آنچه باید کنترل و مدیریت کنیم پرخاشگری است. ما حق داریم که عصبانی باشیم ولی حق نداریم پرخاشگری کنیم. ما باید خشممان را تجربه کنیم و با آن آشتی کنیم. به همین خاطر این آموزش غیر حضوری «آشتی با خشم و مدیریت پرخاشگری» نام گرفته است.

 

اطلاعات کلی درباره این آموزش غیر حضوری:

مدرسین دوره: دکتر محمد فغانپور و دکتر الهام آرام نیا

موضوع: آشتی با خشم و مدیریت پرخاشگری

محتوای بسته: فایل صوتی+فایل تصوری+ پی دی اف اسلاید کارگاه

 

با تهیه این محصول تمام به روز رسانی ها و فایل های جدید مرتبط با آشتی با خشم و بزرگسال سالم به طور رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

چرا باید این محصول را تهیه کنم:

این محصول می تواند به شما کمک کند تا:

 • خشمتان را تجربه کنید و با آن آشتی کنید و هیچ وقت بابت عصبانی شدن خودتان را سرزنش نکنید.
 • با تجربه اثربخش خشم رفتار کارآمدتری بروز دهید.
 • بدون پرخاشگری حق خود را بگیرید.
 • نگذارید دیگران از شما سوءاستفاده کنند.

 

مبلغ این آموزش غیر حضوری چقدر است؟

شما با مبلغی که برای این آموزش پرداخت می کنید می تواند به همراه 2 نفر از دوستان یا اعضای خانواده در یک رستوران متوسط شام بخورید.

شاید این مبلغ به زور یک ماه کریه تاکسی شما یا پول بنزین شما را تأمین کند.

شاید این مبلغ به زور هزینه یک وعده آرایشگاه زنانه شود

و یا هزینه دو سه روز کالاهای مصرفی در منزل

این شمایید که تعیین می کنید رشد و آموزش چه سهمی از سبد مخارج شما را تشکیل می دهد.

 

جهت دریافت مشاوره تلفنی درباره این محصول با شماره 09305591700 تماس بگیرید

 

چگونه این محصول را تهیه کنم؟

 • روش اول: شما می توانید با عضویت در سایت درمانکده، محصول را به سبد خرید خود اضافه کنید و با پرداخت آنلاین به صورت اتوماتیک محصول را دانلود کنید.
 •  روش دوم: می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت زیر کارت به کارت کنید و سپس فیش واریزی را از طریق واتساپ به شماره 09305591700  ارسال نمایید و یا به این شماره تماس بگیرید.

 

 

آشنایی با مدرسان

دکتر محمد فغان‌پور  *دکتری روانشناسی، متخصص طرحواره درمانی،  *بنیان گذار درمانکده طرحواره ایران  *دانش آموخته طرحواره درمانی فردی(ST) تحت آموزش و سوپرویژن پروفسور پاول کاسیانیک معاون آموزشی انجمن بین المللی طرحواره درمانی(ISST) و مدیر انستیتوی طرحواره درمانی سن پترزبورگ (Schema Therapy Institute St. Petersburg)  *دانش آموخته طرحواره درمانی زوج(STC) تحت آموزش و سوپرویژن بنیان گذار طرحواره درمانی زوج پروفسور اکهارد رودیگر رئیس اسبق انجمن بین المللی طرحواره درمانی(ISST) و مدیر انستیتوی طرحواره درمانی فرانکفورت(Schema Therapy Institute- Frankfurt)  *عضویت کامل انجمن بین المللی طرحواره درمانی (ISST) با شماره عضویت 58028889  *نویسنده کتاب پرفروش «روایت یک خودِ یکپارچه» با موضوع ذهنیت های طرحواره ای تمثیلی  *نویسنده کتب و مقالات متعدد در حوزه روانشناسی
دکتر الهام آرام‌نیا دکتری روانشناسی، متخصص طرحواره درمانی دارای مدرک مربیگری از انجمن بین المللی طرحواره درمانی (ISST) عضو انجمن بین المللی طرحواره درمانی (ISST) دانش اموخته طرحواره درمانی پرفسور پاول کاسیانیک معاون اموزشی انجمن بین المللی طرحواره درمانی (ISST) مترجم و مولف بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب در حوزه روانشناسی

سرفصل های این بسته:

 • هیجانات ارزش بقا دارند.
 • هیجان یک زبان است.
 • نوروسایکولوژی هیجانات
 • عاطفه هراسی: چگونه ترس از برخی عواطف ما را درگیر پرخاشگری می کنند؟
 • پرخاشگری پیت بول چگونه است؟
 • فرایند سرکوب خشم در ذهنیت طرحواره ای
 • پرخاشگری کبری چگونه است؟
 • نظام باور هشتگانه یک انسان خشمگین
 • پالایشگاه خشم: راه سالم برای مدیریت پرخاشگری
فایل ها
عنوان
مدت
صوت
ویدئو
متن
لینک
محصول آشتی با خشم و مدیریت پرخاشگریتوضیح محصول
01:14
جزوه محصول خشمPDF
بقاء هیجانهیجانات ارزش بقاء دارند
07:40
زبان هیجانهیجان یک زبان است
01:42
نوروسایکولوژی هیجانات
06:13
عاطفه هراسیچگونه ترس از برخی عواطف ما را درگیر هیجانات میکند
14:54
عاطفه هراسیویدئو - قسمت دوم
01:56
پرخاشگری پیتبولپرخاشگری پیتبول چگونه است
09:24
پرخاشگری پیتبولویدئو - قسمت دوم
10:03
سرکوب خشمفرایند سرکوب خشم در ذهنیت های طرحواره ای
01:17
پرخاشگری کبریپرخاشگری کبری چگونه است؟
09:51
نظام باورهای هشتگانهنظام باورهای هشتگانه یک انسان خشمگین
10:15
پالایشگاه خشمراه سالم برای مدیریت پرخاشگری
15:00
نظرات کاربران
این بخش برای پاسخگویی به سوالات و پرسش های مرتبط با این دوره می باشد و نظرات مغایر با این مبحث و همچنین مغایر با قوانین سایت تأیید نمی شوند.
جهت ثبت دیدگاه ابتدا وارد سایت شده و یا ثبت نام نمایید.

موسیقی روی ویس ها
توسط افسانه ریاضت     در تاریخ 1398/09/21 خریدار این محصول
با سلام و احترام ممنونم از اموزش غیرحضوری مفیدتون، کاش این موسیقی هایی که روی پس زمینه حرف های استاد محترم هست برداشته بشه و وسطش برای استراحت چهار یا پنج ثانیه بدون صدای استاد پخش بشه و دوباره قطع بشه که استاد باقی حرف هاشون رو بزنن ،چون تمرکز رو از شنونده میگیره ،ممنونم ،و بی صبرانه منتظر کارگاه های غیر حضوری خودشناسی با متد طرحواره ای هستم باتشکر ریاضت
پاسخ توسط زلیخا رحیمی     در تاریخ 1398/10/13 خریدار این محصول
سلام در مورد موسیقی پس زمینه من هم موافقم....صحبت های دکتر فغان پور بسیار شیرینن موسیقی صداش از صدای استاد بلندتره
نحوه ارایه فایل صوت وویس
توسط زهرامحمودی     در تاریخ 1398/10/06 خریدار این محصول
باسلام عرض تشکر دارم بابت این کارگاه عالی و آموزنده .فقط یک نکته ای که میخواستم عرض کنم اینه که ای کاش تمام فایلها به طور کامل یا ویدیویی بود یا صوتی .من حس کردم بحثها کامل ارایه نشده و ناقصه .چون ویدیو ها خیلی ناقص بود .از طرفی هم ویسها هم کامل مبحث رو ارایه نمی داد.درکل برای گوش دادن و پیگیری بحثها هماهنگی کافی بین ویدیو و ویس مشاهده نشد و من کمی سردرگم شدم.
بیان نظرم در ارتباط با دوره غیر حضوری آشتی با خشم
توسط ساناز محمدمیرزا     در تاریخ 1398/10/07 خریدار این محصول
با عرض سلام خدمت اعضای توانمند درمانکده طرحواره ایران. من خانمی 42ساله هستم و متاهل دارای دو فرزند که در حدود 10سال (کمی بعد از دنیا امدن پسر اولم) به فکر خودشناسی افتادم و چون رشته تحصیلیم روانشناسی نبوده سعی کردم از طریق کتب، شرکت در کارگاه های حضوری و غیر حضوری، بهره بردن از مشاور و روان درمانگر بتونم در مسیر دستیابی به بزرگسال سالم قدم بردارم. چند سال اخیر نیز با متد طرحواره و ذهنیت های طرحواره ای آشنا شدم. ممنونم از تهیه دوره غیر حضوری اشتی با خشم که به نظرم خیلییی کاربردی بود و باید چندین بار گوشش داد تا کاملا مطالبش در ذهن بنشینه. حقیقتش چند پیشنهاد داشتم که شاید برای کسانی امثال من که چندین سال هست درگیر خشم بودن و کمابیش هستن و به علت عدم اگاهی از ابراز صحیحش خیلی اذیت شدن مفید تر باشه ، -این دوره برای کارایی بیشترش احتیاج به مطالب مرتبط بیشتری داره و درخواست دارم اگه میشه یا مطالب جدید به همین دوره ما تحت عنوان آپدیت اضافه بشه یا به عنوان دوره شناخت و اشتی با خشم پیشرفته ارایه بشه. -نکته بعدی کاش در ارایه مطالبی که با استفاده از تخته وایت بورد انجام میشد یه عکس از مطال تخته هم ضمیمه میشد. -فایل عاطفه هراسی انگار در آخر یه دفعه قطع شده. -شاید بهتر باشه لیست دقیق طرحواره های حوزه خشم یک جا تیتروارا اورده بشه -در مورد طرحواره آسیبپذیری از خطر که خودش جزو طرحواره های مهم حوزه پرخاشگریِ اگه توضیح بیشتر داده بشه در پایان بازم ممنونم از زحمات تیم خوبتون و خوشحالم که دوره های غیر حضوری مخصوصا برای ما که ساکن شهرستان هستیم ارایه میدبن. موفق و مانا باشید.