تله رهاشدگی و چالش های ارتباطی آن

تله رهاشدگی و چالش های ارتباطی آن

5 فایل آموزشی | 144 دقیقه محتوا
549,000 تومان
طرحواره رهاشدگی
 • نشان کردن
 • اشتراک گذاری
 • اساتید و مدرسان
 • فایل ها
 • نظرات کاربران

طرحواره رهاشدگی

چنین افرادی همیشه انتظار دارند. نزدیکترین افراد خود را ازدست بدهند و معتقدند بالاخره افراد نزدیکشان، بیمار می شوند، میمیرند، به خاطر یک نفر دیگر آنها را ترک میکنند، به گونه ای غیرقابل پیش بینی عمل می کنند یا این که ناگهان غیبشان میزند. بنابراین آنها همیشه در حالت ترس و نگرانی زندگی می کنند و مدام گوش به زنگ علامتی هستند حاکی از این که دیگران آنها را ترک می کنند. هیجان های معمول این بیماران در قبال فقدان، اضطراب، ناراحتی و افسردگی مزمن است؛ چه این فقدان واقعی باشد چه خیالی. وقتی افراد نزدیکشان آنها را تنها بگذارند، عصبانی می شوند. (در موارد شدیدتر، این هیجان ها به وحشت، سوگ و غضب تبدیل می شوند.) برخی از این افراد، اگر افراد نزدیکشان، آنها را به مدت کوتاهی تنها بگذارند، آشفته میشوند. رفتارهای شاخص این بیماران عبارتند از: وابستگی افراطی به افراد مهم زندگی، انحصارطلبی و کنترل کنندگی، سرزنش دیگران به خاطر رها کردن آنها، حسادت، رقابت با رقیب های عشقی؛ که تمام این رفتارها به این دلیل صورت میگیرد که دیگران آنها را تنها نگذارند.

اطلاعات کلی درباره این آموزش غیر حضوری:

مدرسین دوره: دکتر محمد فغان پور و دکتر الهام آرام نیا

موضوع: رهاشدگی و چالش های ارتباطی آن

محتوای بسته: فایل صوتی+ پی دی اف اسلاید کارگاه

 

 

 

مبلغ این آموزش غیر حضوری چقدر است؟

شما با مبلغی که برای این آموزش پرداخت می کنید می تواند به همراه 2 نفر از دوستان یا اعضای خانواده در یک رستوران متوسط شام بخورید.

شاید این مبلغ به زور یک ماه کریه تاکسی شما یا پول بنزین شما را تأمین کند.

شاید این مبلغ به زور هزینه یک وعده آرایشگاه زنانه شود

و یا هزینه دو سه روز کالاهای مصرفی در منزل

این شمایید که تعیین می کنید رشد و آموزش چه سهمی از سبد مخارج شما را تشکیل می دهد.

آشنایی با مدرسان

دکتر محمد فغان‌پور  * طرحواره درمانگر سطح پیشرفته بین المللی(ISST Advanced Level) *دکتری روانشناسی، متخصص طرحواره درمانی،  *بنیان گذار درمانکده طرحواره ایران  *دانش آموخته طرحواره درمانی فردی(ST) تحت آموزش و سوپرویژن پروفسور پاول کاسیانیک معاون آموزشی انجمن بین المللی طرحواره درمانی(ISST) و مدیر انستیتوی طرحواره درمانی سن پترزبورگ (Schema Therapy Institute St. Petersburg)  *دانش آموخته طرحواره درمانی زوج(STC) تحت آموزش و سوپرویژن بنیان گذار طرحواره درمانی زوج پروفسور اکهارد رودیگر رئیس اسبق انجمن بین المللی طرحواره درمانی(ISST) و مدیر انستیتوی طرحواره درمانی فرانکفورت(Schema Therapy Institute- Frankfurt)  درمانگر سطح پیشرفته انجمن بین المللی طرحواره درمانی (ISST) با شماره عضویت 58028889  *نویسنده کتاب پرفروش «روایت یک خودِ یکپارچه» با موضوع ذهنیت های طرحواره ای تمثیلی  *نویسنده کتب و مقالات متعدد در حوزه روانشناسی
دکتر الهام آرام‌نیا دکتری روانشناسی، متخصص طرحواره درمانی دارای مدرک مربیگری از انجمن بین المللی طرحواره درمانی (ISST) عضو انجمن بین المللی طرحواره درمانی (ISST) دانش اموخته طرحواره درمانی پرفسور پاول کاسیانیک معاون اموزشی انجمن بین المللی طرحواره درمانی (ISST) مترجم و مولف بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب در حوزه روانشناسی

      سرفصل های دوره:

 • ریشه های تحولی تله زندگی رهاشدگی
 • نشانه شناسی تله رهاشدگی
 • رابطه زالوگونه
 • رابطه دزد و پلیس
 • رابطه ناکارآمد داد و ستد عاطفی
 • رابطه با مثلث ضداجتماعی
 • نیاز زوجین مرتبط با رهاشدگی
 • رابطه های پنهانی رهاشدگی
عنوان
مدت
صوت
ویدئو
متن
لینک
رهاشدگی01
32:00
رهاشدگی02
23:00
رهاشدگی03
59:00
رهاشدگی04
30:00
pdf رهاشدگی
نظرات کاربران
این بخش برای پاسخگویی به سوالات و پرسش های مرتبط با این دوره می باشد و نظرات مغایر با این مبحث و همچنین مغایر با قوانین سایت تأیید نمی شوند.
جهت ثبت دیدگاه ابتدا وارد سایت شده و یا ثبت نام نمایید.